logo orły nieruchomości

Wyjątkowa nieruchomość – z potencjałem biznesowym.

349000 zł

Opis nieruchomości

Oferujemy nieruchomość z ogromnym potencjałem dla rodziny z dziećmi lub biznesowo!

Zapraszamy do zakupu Domu o powierzchni użytkowej około 440m2, składającego się z części mieszkalnej, komercyjnej oraz niezaadaptowanej przestrzeni. Ten wyjątkowy dom został wzniesiony w latach 50-tych.

Na parterze znajdziesz cztery przestronne pokoje o łącznej powierzchni około 100 m2, kuchnię, kuchnię letnią (do remontu), łazienkę oraz przedpokój. Dodatkowo, od strony ulicy zlokalizowane jest pomieszczenie około 50m2 z osobnym wejściem, idealne na działalność gospodarczą (sklep, gabinet itp.).

Na piętrze znajdują się trzy duże pokoje, które czekają na kapitalny remont. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 4000m2, co daje szerokie możliwości dla osób pragnących prowadzić własny biznes na tej posesji. Dodatkowym atutem jest garaż na terenie posesji.

Dach domu został wymieniony w 2021 roku na jednospadowy, pokryty papą termozgrzewalną. Kształt i położenie tej nieruchomości posiadają ogromny potencjał adaptacyjny, np. jako mini hotel/motel, hotel pracowniczy, zajazd, dom spokojnej starości, hurtownia i wiele innych…

Zapewnij swojej rodzinie nowe miejsce do życia, pełne możliwości rozwoju i spełniania marzeń! Nie przegap tej wyjątkowej oferty! Tytuł: Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem dla Twojej rodziny, lub z dużym potencjałem biznesowym.

Zapraszamy do zapoznania się z nieruchomością podczas prezentacji, zdjęcia dostępne dla osób zainteresowanych prezentacją.

Parametry ogłoszenia

Rynek: Wtórny

Typ transakcji: Sprzedaż

Powierzchnia: 440 m²

Liczba pokoi: 5 i więcej

Galeria

Lokalizacja

Agent prowadzący

Dane kontaktowe