logo orły nieruchomości

Urokliwe mieszkanie z garażem (w opcji) w malowniczej okolicy Solanek, Inowrocław

280000 zł

Opis nieruchomości

NOWA CENA 280 000PLN

 

Pragniemy zaprezentować Państwu to urocze mieszkanie o powierzchni 45m2, położone na pierwszym piętrze w zamkniętym kompleksie w Inowrocławiu, w okolicy Pakru Solankowego.

Ta nieruchomość to idealny wybór dla rodzin z dziećmi, osób starszych oraz singli.

Lokalizacja tego mieszkania jest niezwykle atrakcyjna. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, które zaspokoją codzienne potrzeby zakupowe. Miłośnicy rekreacji i wypoczynku będą zachwyceni bliskością  Parku Solankowego, gdzie można korzystać z leczniczych właściwości solanki.

Ponadto, w okolicy można znaleźć tężnie oraz tereny rekreacyjno-wypoczynkowe, idealne na relaksujące spacery i pikniki.

Dla miłośników kulinariów, w pobliskiej okolicy znajdują się restauracje serwujące pyszne dania. Natomiast dla osób ceniących kontakt z naturą, niedaleko mieszkania znajdują się pomniki przyrody oraz ukwiecone aleje, które zapewniają piękny widok przez cały rok.

Ten apartament będzie także doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących ciszy i spokoju. Położony w terenie zamkniętym, gwarantuje prywatność i bezpieczeństwo. Dodatkowo, mieszkanie posiada garaż (w opcji – możliwość dokupienie w kwocie 60 tys. pln), który zapewnia wygodę i bezproblemowe parkowanie.

Inwestycja ta oferuje wiele dodatkowych udogodnień. W okolicy znajdują się tężnie solankowe, zakłady przyrodolecznicze oraz sanatoria, które umożliwiają dbanie o zdrowie i relaks.

Dla rodzin z dziećmi nie brakuje również placów zabaw, gdzie najmłodsi będą mogli spędzać czas aktywnie. Osoby aktywne także znajdą coś dla siebie – w pobliżu mieszkania znajdują się siłownie, idealne do utrzymania dobrej kondycji fizycznej.

To mieszkanie stanowi unikalną okazję do zamieszkania w pięknej okolicy, która oferuje wiele atrakcji i udogodnień. Nie przegap tej możliwości!

Parametry ogłoszenia

Rynek: Wtórny

Typ transakcji: Sprzedaż

Powierzchnia: 45 m²

Liczba pokoi: 2

Galeria

Lokalizacja

Agent prowadzący

Dane kontaktowe