Kamienica w centrum Inowrocławia – idealna inwestycja dla przedsiębiorcy!

6000000 zł

Opis nieruchomości

Poszukujesz inwestycji, która zapewni Ci stabilne i wysokie zarobki? Ta kamienica w centrum Inowrocławia jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Znajdujące się w niej 17 przestronnych mieszkań( ponad 870 m2 )10 garaży oraz lokale usługowe o pow. OK 300 m2 to tylko część potencjału, jaki kryje w sobie ta nieruchomość.

Kamienica  wraz z oficyną znajduje się w pobliżu Rynku, co gwarantuje duże zainteresowanie ze strony najemców, a także wspaniałą lokalizację dla Twojego biznesu. Bliskość szkół, przedszkoli oraz teatru miejskiego to dodatkowa zaleta, która zachęci rodzinne osoby do wynajęcia mieszkania.

Działająca hurtownia oraz biuro to kolejne pomieszczenia, które możesz przystosować do własnych potrzeb. Możliwość powiększenia baru o urokliwą piwnicę to kolejny atut, który z pewnością przyciągnie nowych klientów.

Ta kamienica to idealny wybór dla przedsiębiorcy, który szuka inwestycji z dużym potencjałem. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś i zainwestuj w najlepszą nieruchomość w Inowrocławiu!

 

Cena podlega negocjacji !

W rozumieniu prawa wszystkie informacje zawarte w tej ofercie przygotowane są na podstawie informacji otrzymanych od właściciela nieruchomości – Agent prowadzący nie ponosi odpowiedzialności za rozbieżności ze stanem faktycznym.

 

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu (27 banków do dyspozycji) na zakup tej lub innej nieruchomości.

Parametry ogłoszenia

Rynek: Wtórny

Typ transakcji: Sprzedaż

Powierzchnia: 1200 m²

Liczba pokoi: 5 i więcej

Galeria

Lokalizacja

Agent prowadzący

Dane kontaktowe