logo orły nieruchomości

O nas

Orły Nieruchomości

Twój profesjonalny doradca z wieloletnim doświadczeniem.

Skorzystaj z doradztwa profesjonalnego doradcy nieruchomości
Szukasz idealnego domu lub mieszkania? Chcesz sprzedać nieruchomość? 

Każdy, kto miał okazję zajmować się procesem monetyzowania nieruchomości, dobrze wie, jak trudnym zadaniem może być jej kupno i sprzedaż. Nieruchomości wymagają dużo czasu i wysiłku, ale możesz oszczędzić ten czas i zaangażowanie, zgłaszając się do fachowców. 

 

 

Orły Nieruchomości to miejsce dla Ciebie, jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi za Ciebie pracę związaną ze sprzedażą lub kupnem nieruchomości. Inwestujesz środki, oszczędzasz czas i nerwy, a dodatkowo zyskujesz dostęp do eksperckiej wiedzy profesjonalistów, którzy od lat sprzedają nieruchomości.
Agent nieruchomości zajmie się kompleksową obsługą całego procesu kupna/sprzedaży, a dużym ułatwieniem będzie też pośrednictwo kredytowe, wszystkie usługi i formalności w jednym miejscu.
Zapewniamy najwyższą jakość obsługi, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Wzorujemy się na europejskich standardach w świadczeniu usług dla klientów biur nieruchomości.
Proponujemy jasne i transparentne warunki współpracy oraz przejrzyście skonstruowane umowy, gwarantujące zadowolenie z wyniku transakcji.
Profesjonalny i zaangażowany w swoją pracę zespół agentów pozostaje do Twojej pełnej dyspozycji i służy fachową radą każdego dnia.
Kieruje nami motywacja do poszukiwania ciekawych, przystępnych cenowo i atrakcyjnie położonych nieruchomości, które zainteresują każdego Klienta.
Oferujemy dogodną formę kontaktu z klientem poprzez wybór najbardziej odpowiadającego miejsca spotkania – mieszkania klienta, restauracji czy naszego biura nieruchomości.

Finalizacja transakcji poprzedzona jest weryfikacją i zbadaniem wszelkiej dostarczonej dokumentacji oraz potwierdzeniem wiarygodności wszystkich uczestników proces.

Jesteśmy na bieżąco – aktualizujemy naszą ofertę oraz poszukujemy nietypowych, oryginalnych i wyjątkowych propozycji sprzedaży, wynajmu czy zakupu nieruchomości.
Utrzymujemy stały kontakt z klientem oraz systematycznie informujemy go o postępach pracy. Działamy dynamicznie – dla satysfakcjonującego efektu w krótkim czasie.