Zgłoś nieruchomość

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełnij formularz, abyśmy otrzymali Twoje zgłoszenie

DLACZEGO MY

Korzyści wybierając naszą agencję

Zapewniamy najwyższą jakość obsługi, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Wzorujemy się na europejskich standardach w świadczeniu usług dla klientów biur nieruchomości.
Proponujemy jasne i transparentne warunki współpracy oraz przejrzyście skonstruowane umowy, gwarantujące zadowolenie z wyniku transakcji.
Profesjonalny i zaangażowany w swoją pracę zespół agentów pozostaje do Twojej pełnej dyspozycji i służy fachową radą każdego dnia.
Kieruje nami motywacja do poszukiwania ciekawych, przystępnych cenowo i atrakcyjnie położonych nieruchomości, które zainteresują każdego Klienta.
Oferujemy dogodną formę kontaktu z klientem poprzez wybór najbardziej odpowiadającego miejsca spotkania – mieszkania klienta, restauracji czy naszego biura nieruchomości.

Finalizacja transakcji poprzedzona jest weryfikacją i zbadaniem wszelkiej dostarczonej dokumentacji oraz potwierdzeniem wiarygodności wszystkich uczestników proces.

Jesteśmy na bieżąco – aktualizujemy naszą ofertę oraz poszukujemy nietypowych, oryginalnych i wyjątkowych propozycji sprzedaży, wynajmu czy zakupu nieruchomości.
Utrzymujemy stały kontakt z klientem oraz systematycznie informujemy go o postępach pracy. Działamy dynamicznie – dla satysfakcjonującego efektu w krótkim czasie.

ORŁY NIERUCHOMOŚCI

Oferty nieruchomości

OFERTA WYŁĄCZNIE W ORŁY NIERUCHOMOŚCI

Mieszkanie do własnej aranżacji – inwestycyjne

139000 zł

OFERTA WYŁĄCZNIE W ORŁY NIERUCHOMOŚCI

Działki budowlane przy Lasach Państwowych

45 zł

OFERTA WYŁĄCZNIE W ORŁY NIERUCHOMOŚCI

Ostatnia tak duża działka Inwestycyjna w Inowrocławiu

6399000 zł

OFERTA WYŁĄCZNIE W ORŁY NIERUCHOMOŚCI

Dom do własnej aranżacji 5min od Kruszwicy

299000 zł

OFERTA WYŁĄCZNIE W ORŁY NIERUCHOMOŚCI

Działka budowlana – Rąbin – okolice Arctowskiego

168300 zł

Bardzo Atrakcyjne 3 pokoje, oś. Rąbin z pełnym wyposażeniem

315000 zł