logo orły nieruchomości

Sprzedaż mieszkań – Inowrocław

W naszej ofercie dostępnych jest wiele mieszkań na sprzedaż. Proponowane nieruchomości przeznaczone są do zamieszkania przez singli, pary, osoby starsze oraz całe rodziny z dziećmi, ponieważ różnią się od siebie metrażem i lokalizacją. Znajdziesz u nas m.in. lokale mieszkalne dwu- i trzypokojowe, a także kawalerki. Oferujemy nieruchomości zarówno w pełni umeblowane, jak i przeznaczone do własnej aranżacji. Mieszkania na sprzedaż w Inowrocławiu zlokalizowane są np. na Osiedlu Rąbin, Piastowskim, Nowym lub w okolicy Solanek.

ORŁY NIERUCHOMOŚCI

Oferty nieruchomości

OFERTA WYŁĄCZNIE W ORŁY NIERUCHOMOŚCI

logo orły nieruchomości

Komfortowe mieszkanie z balkonem i ogródkiem w Piotrkowie Kujawskim – idealne dla rodziny!

289900 zł

OFERTA WYŁĄCZNIE W ORŁY NIERUCHOMOŚCI

logo orły nieruchomości

Działka Siedliskowa z domem do kapitalnego remontu w spokojnej okolicy – Idealna dla Rodzin!

120000 zł

OFERTA WYŁĄCZNIE W ORŁY NIERUCHOMOŚCI

logo orły nieruchomości

Gotowiec inwestycyjny !!! Pomysł na biznes !!!

6490000 zł

OFERTA WYŁĄCZNIE W ORŁY NIERUCHOMOŚCI

logo orły nieruchomości

Wyjątkowa nieruchomość – z potencjałem biznesowym.

349000 zł

OFERTA WYŁĄCZNIE W ORŁY NIERUCHOMOŚCI

logo orły nieruchomości

Nowoczesny dom w stanie surowym otwartym z potencjałem aranżacyjnym – okolice Rojewa

380000 zł

OFERTA WYŁĄCZNIE W ORŁY NIERUCHOMOŚCI

logo orły nieruchomości

Przestronna hala produkcyjna z zapleczem biurowym w okolicach Inowrocławia – doskonała inwestycja dla Twojego biznesu!

6500000 zł

Dlaczego warto wybierać mieszkania z rynku wtórnego?

W ofercie naszego biura znajduje się dużo mieszkań na sprzedaż, które pochodzą z rynku wtórnego. Niewątpliwą zaletą takich nieruchomości jest duża dostępność. Co więcej, zlokalizowane są one w różnych częściach miasta, w tym w centrum, gdzie praktycznie nie ma możliwości zakupu obiektu mieszkalnego z rynku pierwotnego. Kolejną zaletą lokalu z drugiej ręki jest niższa o kilka procent cena. Jeśli masz obawy związane z kupnem używanych nieruchomości, zapewniamy, że mieszkania na sprzedaż w Inowrocławiu i okolicy znajdujące się w naszej ofercie, są w dobrym stanie technicznym, a do tego wyróżniają się estetyką.

Sprzedaż mieszkań z rynku wtórnego – na co zwrócić uwagę?

Decydując się na zakup mieszkania z drugiej ręki, powinieneś pamiętać o kilku rzeczach. Przede wszystkim musisz zastanowić się nad wielkością nieruchomości i liczbą pomieszczeń. Równie ważne jest określenie piętra, na jakim ma znajdować się lokal. Warto też sprawdzić, czy obiekt zawiera piwnicę, komórkę lokatorską, balkon, taras lub ogródek oraz czy w pobliżu są miejsca parkingowe. Jeśli znalazłeś ciekawą ofertę mieszkania na sprzedaż, na miejscu musisz przeprowadzić oględziny. Powinny one obejmować sprawdzenie stanu technicznego m.in. ścian, okien, podłóg, drzwi, materiałów wykończeniowych, instalacji grzewczej i wszelkich innych elementów wyposażenia wnętrza.

DLACZEGO MY

Korzyści wybierając naszą agencję

Zapewniamy najwyższą jakość obsługi, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Wzorujemy się na europejskich standardach w świadczeniu usług dla klientów biur nieruchomości.
Proponujemy jasne i transparentne warunki współpracy oraz przejrzyście skonstruowane umowy, gwarantujące zadowolenie z wyniku transakcji.
Profesjonalny i zaangażowany w swoją pracę zespół agentów pozostaje do Twojej pełnej dyspozycji i służy fachową radą każdego dnia.
Kieruje nami motywacja do poszukiwania ciekawych, przystępnych cenowo i atrakcyjnie położonych nieruchomości, które zainteresują każdego Klienta.
Oferujemy dogodną formę kontaktu z klientem poprzez wybór najbardziej odpowiadającego miejsca spotkania – mieszkania klienta, restauracji czy naszego biura nieruchomości.

Finalizacja transakcji poprzedzona jest weryfikacją i zbadaniem wszelkiej dostarczonej dokumentacji oraz potwierdzeniem wiarygodności wszystkich uczestników proces.

Jesteśmy na bieżąco – aktualizujemy naszą ofertę oraz poszukujemy nietypowych, oryginalnych i wyjątkowych propozycji sprzedaży, wynajmu czy zakupu nieruchomości.
Utrzymujemy stały kontakt z klientem oraz systematycznie informujemy go o postępach pracy. Działamy dynamicznie – dla satysfakcjonującego efektu w krótkim czasie.